KONKURSY - ZAWODY

lekkoatletyka-ruchomy-obrazek-0009

Sukcesy uczniów: w I sem. roku szkolnego 2018/2019

Konkursy szkolne:
- Konkurs fotograficzny „Piękno naszej Małej Ojczyzny” – I miejsce – Anna Zegar, II miejsce – Anna Świętoń, III miejsce - Aleksandra Świętoń
- Konkursy plastyczne:
„Mój ulubiony bohater książkowy” – dla kl. 0-II: I m. Jan Marciniec, II m. Barbara Kiebała, III m. Julia Ptaszek; ,,Promujemy książki i czytanie" – I m. kl. VIII, II m. kl. II, III m. kl. IV;
- konkurs czytelniczy: ,,Mistrz głośnego czytania" dla kl. IV-VIII – I m. Zuzanna Świętoń, II m. Michał Czaja, III m. Patrycja Kiebała
- konkursy plastyczne - „Ozdoba bożonardzeniowa” – kat. Kl.0-II: I m. Wiktor Duda, II m. Arkadiusz Galas, III m. Mateusz Ptaszek;
kat. kl. IV-VIII: I m. Julia Bober, II m. Dominik Kolebuk, III m. Paweł Ptaszek;
- „Kartka bożonarodzeniowa” – I m. Barbara Kiebała, II m. Lena Galas, III m. Julia Ptaszek

Konkursy pozaszkolne:
- ogólnopolski konkurs plastyczny ph. „Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat” – wyróżnienie zdobył Michał Czaja z klasy IV.
- konkurs plastyczny ph. „Zdrowa rodzina” organizowany przez Gabinety Dietetyczne Bonne Sante – II miejsce zdobył Dawid Ziajor z klasy „0”.
- gminny konkurs recytatorski pt. ,,Recytacja jednego wiersza’’ – wyróżnienie zdobyła Oliwia Skóra z klasy IV i Emilia Koczanowska z klasy VII.
- gminny konkurs plastyczny ph. „Gwiazda betlejemska” – III miejsce zdobył Jakub Skóra z klasy V, wyróżnienie otrzymała Anna Zegar kl. VI.

Sukcesy sportowe:

Gminne zawody lekkoatletyczne
            w kategorii chłopców:
Dominik Ochab - III m. w skoku w dal
           w kategorii dziewcząt:
Angelina Myzia - I m. w biegach na 300 m
Zuzanna Cielec – II m. w biegach na 800 m

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych
Drużyna w składzie: Karol Broda, Kacper Duda, Krzysztof Kolebuk, Dominik Kolebuk, Dominik Kula, Paweł Ptaszek, Jakub Skóra - zajęła IV miejsce. Uczniowie otrzymali dyplomy i paczki mikołajkowe.

Noworoczny Turniej w Halowej Piłce Nożnej szkół podstawowych klas VII i VIII oraz gimnazjum w Wielopolu Skrzyńskim - w turnieju drużyna chłopców naszej szkoły zajęła 2 miejsce.