- LOGO SZKOŁY

Na wniosek Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, że szkoła powinna mieć logo jako znak reprezentujący szkołę Dyrektor Szkoły zwróciła się do pracownika Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Wielopolu Skrzyńskim zajmującego się grafiką komputerową o zaprojektowanie logo dla naszej szkoły.

Projekt logo wykonała mgr Renata Piękoś, natomiast obróbki komputerowej dokonał p. Damian Budziwojski. Cała społeczność szkoły zaakceptowała propozycję na logo szkoły. Po konsultacjach ustalono, że ten właśnie symbol (logo) wykorzystywany będzie do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych Szkoły.

Oficjalnie  w dniu 21 września 2018 roku logo zostało zaakceptowane przez Dyrektora i Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. prof. Karola Olszewskiego w Broniszowie jako znak reprezentujący szkołę.  Logo szkoły nawiązuje swoją kompozycją i elementami umieszczonymi na nim do tradycji szkoły oraz jej sztandaru, którego opis to odzwierciedla.

Powyższy obrazek przedstawia sylwetkę Patrona z opisem w otoku. Logo traktowane jest jako oficjalne i umieszczane na dokumentach drukowanych.

Logo w wersji kolorowej (otok w kolorze zielonym nawiązuje do sztandaru szkoły).

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.