WOLONTARIATZnalezione obrazy dla zapytania wolontariat

Od wielu lat w naszej szkole prowadzimy liczne działania o charakterze wolontariatu.

Szkolne Koło PCK

SK PCK – zrzesza chętnych uczniów z klas III-VIII.

Działa wg opracowanego Planu Pracy.

Głównym celem działalności koła jest kształtowanie humanitarnych postaw i zachowań u dzieci, gotowość niesienia pomocy innym, szerzenie kultury zdrowotnej. Uczniowie angażują się w akcje charytatywne. W ciągu roku szkolnego realizuje wiele przedsięwzięć:

-całoroczną zbiórkę nakrętek plastikowych dla Marysi Lasota,

-zbiórkę karteczek herbaty „Lipton” dla Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy,

-organizuje kiermasze w celu pozyskania pieniędzy na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie

Znalezione obrazy dla zapytania fundacja podkarpackie hospicjum dla dzieci

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Podejmuje rozmaite działania mobilizujące uczniów do aktywnego włączenia się w życie szkoły, organizuje akcje charytatywne. Corocznie angażuje się w następujące akcje:

Znalezione obrazy dla zapytania góra grosza w przedszkolu                                                      Znalezione obrazy dla zapytania fundacja pomóż i ty

Znalezione obrazy dla zapytania wielka orkiestra świątecznej pomocy                                  Znalezione obrazy dla zapytania szlachetna paczka