- MARZEC

W miesiącu marcu uczniowie naszej szkoły, po raz kolejny mogli zapoznać się z działaniem drukarki 3D, zakupionej w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości".

24 marca podczas akademii z okazji Dnia Patrona został wykorzystany zestaw mikrofonów bezprzewodowych z programu Laboratoria Przyszłości

Ponadto w Dniu Patrona została przeprowadzona pokazowa lekcja sztuki fotografowania. Pan Damian Budziwojski, profesjonalny fotograf i pracownik GOKiW w Wielopolu Skrzyński omówił min. działanie aparatu fotograficznego i gimbala - sprzętów zakupionych przez szkołę w programie Laboratoria Przyszłości. Pan Damian udzielił wielu cennych porad i odpowiedział na liczne pytania uczniów, którzy byli zainteresowani tematyką spotkania.

#Laboratoria Przyszłości

Utworzono dnia 18.04.2023, 21:33